MISS ORIENT 2010: Boj vrcholí! Vítěznou korunku získá jen jedna

Koloběh, který každoročně provází zrození nové MISS ORIENT, se blíží k svému vyvrcholení. Již 6. listopadu budeme znát tu letošní jedinou, v pořadí již šestou královnu orientálního tance. Velké finále MISS ORIENT 2010 se letos koná právě 6. listopadu od 19.00 v Metropolitním divadle v Praze..

Velkého finálového večera, kdy se představí všech deset dívek, které se probojovaly ze semifinálového kola, se zúčastní množství domácích, ale i zahraničních tanečních osobností. Jmenujme například zahraniční hvězdy první velikosti, jakými jsou tanečnice a lektorka Jillina (USA) či tanečník a lektor Khaled Mahmoud (VB, Egypt). Oba zmínění umělci se nejen pasivně zúčastní, ale aktivně zazáří i v doprovodném programu, ať už mluvíme o samostatných vystoupeních, nebo o choreografiích společných s našimi tanečnicemi a lektorkami z Centra Tance.


Těšit se můžeme, samozřejmě, i na loňskou a dosud úřadující MISS ORIENT, kterou je krásná a ohnivá Silvia Borovská. Tato půvabná Slovenka se však neomezí jen na předávání pomyslného žezla a skutečné korunky letošní vítězce. Po celý rok se horlivě podílela na vládě ve svém království orientálních tanců a ochotně pomáhala budoucím adeptkám na titul. Byla jim ku pomoci radou i skutkem a již koncem léta s nimi začala studovat choreografii pro „Velké listopadové finále“. Takže se dočkáme určitě úžasného vystoupení současné „královny“ se všemi deseti uchazečkami o její následnictví.


Co se týče finalistek, měla široká čtenářská veřejnost možnost se s nimi blíže seznámit jednak na oficiálních stránkách www.missorient.cz ale též v časopisech, například TV Pohoda, kde profily soutěžících vycházely pravidelně. Ještě stále je možné hlasovat pro nejsympatičtější dívku na stránkách soutěže www.missorient.cz/vote.php. Kráska, která nasbírá nejvíce hlasů v online hlasování, získá titul MISS ORIENT INTERNET 2010 a bude slavnostně vyhlášena a dekorována příslušnou šerpou v průběhu finálového večera.


Samotná vítězka titulu nejvyššího, MISS ORIENT 2010, obdrží kromě korunky, šerpy, květinových darů i další ceny v celkové hodnotě 50 000 Kč.


Vstupenky je možné zakoupit jednak na recepcích Centra Tance (www.centrumtance.cz), ale i v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz). Ceny vstupenek jsou již od 250 Kč.

 

Článek vyšel: 04.11.2010 / Odkaz

Přečtete si také

 • Osudová výměna děvčátek

  Je to už pár křížků, co jsem se naplno rozkřičela po sále porodnice. Bylo horké a unavené pozdní odpoledne. Husákovy děti se rodily v dvojřadech a staniční i žákyňky měly plné ruce práce. Pokud mi v tom chaosu…

Související články

 • Občan pes

  Málokterému asijskému filmu se u nás podaří vykročit ze stínu filmových festivalů a prorazit si cestu do širší distribuce. Notabene thajskému. Občan pes si svou cestičku prošlapoval trpělivě krůček po krůčku, ale…

 • Ženy, které běhaly s vlky

  Cítíte se vyčerpané, bez zájmu o život, na pokraji svých sil? Chcete obdarovat a potěšit své opravdové přítelkyně a nevíte čím? Pak vězte, že kniha Ženy, které běhaly s vlky je tím opravdovým poselstvím pro…

 • Mark Inglis, beznohý horolezec

  Vyrovnat se s vrozeným handicapem či s osudovou nehodou, překonat hořkost, která se vkrádá do raněné duše a se vztyčenou hlavou se vrhnout do víru života... to vše si žádá notnou dávku vnitřní síly a upřímný obdiv ze…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %