MISS ORIENT 2010: Boj vrcholí! Vítěznou korunku získá jen jedna

Koloběh, který každoročně provází zrození nové MISS ORIENT, se blíží k svému vyvrcholení. Již 6. listopadu budeme znát tu letošní jedinou, v pořadí již šestou královnu orientálního tance. Velké finále MISS ORIENT 2010 se letos koná právě 6. listopadu od 19.00 v Metropolitním divadle v Praze..

Velkého finálového večera, kdy se představí všech deset dívek, které se probojovaly ze semifinálového kola, se zúčastní množství domácích, ale i zahraničních tanečních osobností. Jmenujme například zahraniční hvězdy první velikosti, jakými jsou tanečnice a lektorka Jillina (USA) či tanečník a lektor Khaled Mahmoud (VB, Egypt). Oba zmínění umělci se nejen pasivně zúčastní, ale aktivně zazáří i v doprovodném programu, ať už mluvíme o samostatných vystoupeních, nebo o choreografiích společných s našimi tanečnicemi a lektorkami z Centra Tance.


Těšit se můžeme, samozřejmě, i na loňskou a dosud úřadující MISS ORIENT, kterou je krásná a ohnivá Silvia Borovská. Tato půvabná Slovenka se však neomezí jen na předávání pomyslného žezla a skutečné korunky letošní vítězce. Po celý rok se horlivě podílela na vládě ve svém království orientálních tanců a ochotně pomáhala budoucím adeptkám na titul. Byla jim ku pomoci radou i skutkem a již koncem léta s nimi začala studovat choreografii pro „Velké listopadové finále“. Takže se dočkáme určitě úžasného vystoupení současné „královny“ se všemi deseti uchazečkami o její následnictví.


Co se týče finalistek, měla široká čtenářská veřejnost možnost se s nimi blíže seznámit jednak na oficiálních stránkách www.missorient.cz ale též v časopisech, například TV Pohoda, kde profily soutěžících vycházely pravidelně. Ještě stále je možné hlasovat pro nejsympatičtější dívku na stránkách soutěže www.missorient.cz/vote.php. Kráska, která nasbírá nejvíce hlasů v online hlasování, získá titul MISS ORIENT INTERNET 2010 a bude slavnostně vyhlášena a dekorována příslušnou šerpou v průběhu finálového večera.


Samotná vítězka titulu nejvyššího, MISS ORIENT 2010, obdrží kromě korunky, šerpy, květinových darů i další ceny v celkové hodnotě 50 000 Kč.


Vstupenky je možné zakoupit jednak na recepcích Centra Tance (www.centrumtance.cz), ale i v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz). Ceny vstupenek jsou již od 250 Kč.

 

Článek vyšel: 04.11.2010 / Odkaz

Přečtete si také

 • Hrdelní zpěv skupiny Alash v rytmu dusotu koňských kopyt

  Hrdelní zpěv tuvinských nomádů doprovázený hrou na nástroje, jejichž názvy ani zvuk většina Středoevropanů asi nikdy neslyšela. Písně, kterým rytmus určuje například dusot kopyt koně cválajícího otevřenou krajinou. To…

Související články

 • Občan pes

  Málokterému asijskému filmu se u nás podaří vykročit ze stínu filmových festivalů a prorazit si cestu do širší distribuce. Notabene thajskému. Občan pes si svou cestičku prošlapoval trpělivě krůček po krůčku, ale…

 • Ženy, které běhaly s vlky

  Cítíte se vyčerpané, bez zájmu o život, na pokraji svých sil? Chcete obdarovat a potěšit své opravdové přítelkyně a nevíte čím? Pak vězte, že kniha Ženy, které běhaly s vlky je tím opravdovým poselstvím pro…

 • Mark Inglis, beznohý horolezec

  Vyrovnat se s vrozeným handicapem či s osudovou nehodou, překonat hořkost, která se vkrádá do raněné duše a se vztyčenou hlavou se vrhnout do víru života... to vše si žádá notnou dávku vnitřní síly a upřímný obdiv ze…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících42 %
Nevímprocento hlasujících22 %